Stosujemy kilka typów mocowań paneli LED

1. Bezpośrednio na ścianie.

mocowanie paneli led

2. Pod kątem 65 stopni od ściany. Stosuje się gdy równolegle do ściany usytuowana jest droga lub chodnik. Dlaczego nie prostopadle do ściany? Żeby maksymalnie wykorzystać kąt świecenia tablicy, która nawet przy szerokim kącie świecenia, najjaśniej świeci w środku kąta bryłowego.

mocowanie paneli led

3. Na wolnostojących podporach lub podporach przytwierdzonych do dachu. Ten typ mocowania stosujemy gdy nie dysponujemy ścianą w pobliżu miejsca montażu tablicy, bądź chcemy podnieść reklamę na odpowiednią wysokość.

mocowanie paneli led

4. Mocowanie tablicy podwójnej na ścianie. Podobnie jak w przypadku tablicy pojedynczej, mocujemy reklamy pod kontem 65 stopni od ściany. Dodatkowo, aby wzmocnić konstrukcję, koniec tablic podwieszamy stalową linką.

mocowanie paneli led

5. Mocowanie tablicy podwójnej na słupie. Mocna konstrukcja z metalowym stelażem wzmocnionym stalowymi linami, prezentuje się lekko i nowocześnie.

mocowanie paneli led

Miejsce i typ montażu w znaczącym stopniu wpływa na efektywność reklamy. Przed realizacją zamówienia konsultujemy go z każdym klientem. Wszelkie podpory i stelaże można także u nas zamówić. Dodatkowo dysponujemy wykwalifikowaną ekipą która zrobi wszystko za Ciebie.


Obejrzyj kilka naszych realizacji
Polish English Czech

2009 - 2011 © ExledProjekt i wykonanie Exweb